O nás

The Million Roses – nezapomenutelný zážitek

Když jsme se vydali na cestu The Million Roses, naším jediným cílem bylo vytvořit takovou mezinárodní značku, která patří k největším The Million Co., poskytující nezapomenutelný zážitek a způsobuje skutečné potěšení pro všechny naše zákazníky kdekoliv na světě.

Naše květinové boxy jsou tvořené se speciální péčí a svou jedinečností se staly skutečným luxusním produktem.  Nejstylověji umíme vyjádřit naši lásku, udělat radost našim blízkým, vytvořit dokonalý zážitek, ať už je to jakákoliv příležitost nebo událost na jakémkoliv místě.

Vývojový kreativní tým nepřetržitě pracuje na tom, aby vytvořil samostatný tržní segment, zabezpečil konzistentní kvalitu, díky čemu dynamicky se rozvíjející mezinárodní prodejní síť zabezpečí pro naše zákazníky nezapomenutelný zážitek ve formě The Million Roses boxů.

Naši mezinárodní kvalifikovaní a zkušení odborníci tvrdě pracují, díky čemuž jsme schopní udržet jedinečně vysoký standard, který zvyšuje kredibilitu The Million Co. A dělá výrobek The Million Roses jedinečným a neopakovatelným.

Těšíme se na Vás ….. Brzy mezi našimi zákazníky!